O tomto blogu

Šťastný nový rok 2012!

31. prosince 2011 v 18:11
Jak už je zvykem, i já bych všem Affs a návštěvníkům blogu chtěla popřát krásný vstup do nového roku, ať je pro vás rok 2012 krásnějším a ve všech ohledech úspěšnějším než ten 2011. Hodně štěstí, pevné zdraví, úspěchů jak v pracovním (studijním) životě, tak v tom osobním, ať se vám splní sny, které máte a hlavně to, ať jste s těmi, které máte rádi a bez kterých si svůj život nedokážete představit.

Nový design

30. prosince 2011 v 8:38
První větší změnou, co jsem se rozhodla po svém návratu udělat bylo změnit design. S výsledkem jsem docela spokojená, jen mě štvě ta čára přes logo, bohužel mi nejde se jí zbavit, a rozhodně se mi nechce to celé znovu předělávat. Tak snad to zas tak moc dojem nekazí. Doufám, že se design bude líbit.

3 years ago...

26. června 2011 v 9:44
Dnes jsou to přesně tři roky ode dne, kdy Céline vystoupila v pražské O2 Areně. Je strašný, jak ten čas rychle utíká, vždyť je to jako včera, kdy jsem nedočkavě čekala před 02 Arenou. No nebudu to tu nijak zbytečně okecávat a oplakávat, myslím si, že každý, kdo tam ten večer byl, tak přibližně asi ví, jaké z toho teď mám pocity...vždyť 26.6.2008 se mi splnil jeden z mých snů.

Každopádně pro připomenutí video s "Je to správně Praho?!".

Nový design

14. ledna 2011 v 19:01
celinedion.blog.cz
Tak jsem se konečně odhodlala jen tak rychle splácat nějaký ten nový design, hlavně kvůli tomu, aby tu furt nestrašil ten vánoční. Ale protože je to dělané jen tak narychlo, tak moc spokojená nejsem, přijde mi to strašně rozmazaný, takže si budu muset najít čas a co nejdřív splácat něco nového. Ale zatím to tu hold budete muset přežít s tímto.

Happy New Year!

31. prosince 2010 v 22:07
Tímto bych chtěla všem affs a návštěvníkům tohoto blogu popřát do nového roku mnoho štěstí, zdraví, lásky, úspěchů a prostě všeho co si jen budete přát. Ať je pro vás rok 2011 ještě lepší, než ten 2010.
celinedion.blog.cz

Merry Christmas!

24. prosince 2010 v 6:00
Tímto bych chtěla všem Affs a návštěvníkům tohoto blogu popřát Veselé Vánoce, hodně dárků pod stromeček, a hlavně prožití těchto svátků v poklidu a s těmi které máte rádi.
celinedion.blog.cz

Vánoční design

19. prosince 2010 v 9:35
celinedion.blog.cz
Tak konečně jsem zase něco udělala na tomto blogu, a to nový design, který je tontokrát vánončí. Doufám, že se vám bude líbit, já jsem s ním docela spokojená, ikdyž jsem si ho původně představovala torochu jinak. Každopádně budu ráda, když napíšete váš názor.

Prosím čtěte!

28. srpna 2010 v 10:35
celinedion.blog.cz
Ahoj, jak všichni víte, pomalu se nám už blíží začátek školního roku, a tím pádem se u mě objevuje menší problém s blogem. Příští úterý, tedy 31.8. odpoledne odjíždím na školní intr, a zatím ještě nevím, jak to tam bude s internetem a tak. Blog bych rušit nechtěla, a tak mě napadlo, že bych vždycky nějaké články přednastavila, ale problém je v obíhání Affs, ty bych musela obíhat jen přes víkend, pátek-sobota-neděle, takže bych pochopila, kdybyste si mě třeba smazali z Elite, ale s tím bohužel asi nic nenadělám. Chápu, že to není nic moc, ale nic jiného mě zatím nenapadá, uvidím až časem, jak to tam bude, takže zatím se za to už předem omlouvám. 
Tímto bych vám chtěla, sice s předstihem, popřát mnoho úspěchů v novém školním roce, ať se vám daří.
A předem bych vám chtěla poděkovat, za vyjádření k tomuto článku, ráda bych znala váš názor, hlavně u affs, jak hodně vám to s tím obíháním bude vadit.

PS. Tenhle článek už jsem psala i na svůj druhý blog, takže někteří ho už četli tam.

Jsem zpět

4. srpna 2010 v 20:45
celinedion.blog.cz
Ahoj, z dovolené už jsem od pondělka od večera zpět, takže se omlouvám, že se ozývám až teď. Dovolená se až na pár momentů vážně vydařila, což je super. Na přdávání článku se vrhnu snad ještě tento týden, ale mám teď nějak moc věcí co musím do konce prázdnin stihnout, takže se omlouvám, že možná nebudu na blogu tak často, ale ještě uvidíme.

Dovolená 22.7. - 2.8.

21. července 2010 v 12:49
celinedion.blog.cz
Ahoj, takže jak už jste asi pochopili, od 22.7. do 2.8. tady nebudu, protože zítra odlétám na dovolenou do Řecka. Nějaké články jsem přednastavila, sice to není nic extra, ale lepší než nic. Affs oběhnu ještě dneska večer a potom asi až 3.8., uvidím podle toho, v kolik se vrátíme a jak se mi taky bude chtít na počítač. Pokud by bylo nějaké třídění affs, tak se zapíšu až se vrátím, děkuji za pochopení. Tak se tu mějte hezky, užívejte si prázdniny a 3.8. mě tu budete mít zpátky.
 
 

Reklama